Bescherm uw kostbaarheden
Niemand denkt er graag over na, maar toch kan iedereen op een dag slachtoffer worden van een inbraak of een brand. Het daarom altijd raadzaam om uw kostbare spullen goed beschermd op te bergen. Met een kluis van Salvus verkleint u het risico dat uw waardevolle bezittingen bij een dergelijk vervelend incident verloren gaan.
Uitstekende inbraakbescherming: keuze uit twee sloten
De Salvus Milano is het stevige broertje van de Salvus Ferrara en nog grondiger beschermd tegen inbraak. Daarom heeft de Milano een officieel certificaat van de ECB-S volgens EN 1143-I Grade II toegekend gekregen. Dit houdt in dat de kluis voldoet aan de recentste Europese veiligheidsnormen en daarmee een indicatieve waardeberging van maar liefst €23.000,- heeft (in België zelfs €40.000,-)! Door de geïntegreerde anti-boor- en snijbranderbescherming zal een inbreker nog wel een tweede keer nadenken voordat hij een poging doet u te bestelen. Alle formaten van de Milano zijn verkrijgbaar met een dubbelbaard veiligheidsslot óf een geavanceerd elektronisch codeslot. Welke beveiliging kiest u?
Brandvertragend: DIN 4102
Ook tegen een vreselijk voorval als brand biedt deze Salvus Milano extra bescherming. De wand van de kluis is gevuld met brandvertragend materiaal dat wordt aangeduid met de naam DIN 4102. Dit materiaal beschermt uw papieren tegen brand. DIN 4102 zorgt ervoor dat de temperatuur in uw Milano bij brand enige tijd onder 175 °C blijft, de kritieke temperatuur voor papierwerk.
Vijf formaten
Deze Salvus Milano is leverbaar in vijf verschillende formaten, zodat er voor iedere ruimte een geschikte kluis verkrijgbaar is. Afhankelijk van het formaat, wordt de kluis geleverd met één of meerdere verstelbare legborden om uw bezittingen geordend op te kunnen slaan. Hieronder vindt u een overzicht van de mogelijke externe maatvoeringen (in mm):
- 500 x 510 x 510 (1 legbord)
- 670 x 510 x 510 (1 legbord)
- 990 x 510 x 510 (2 legborden)
- 1320 x 680 x 510 (3 legborden)
- 1660 x 680 x 510 (4 legborden)
Extra slotopties
Voor een nog betere beveiliging kunt u uw kluis laten voorzien van een extra slot, in plaats van het standaardslot. Bij deze kluis heeft u de volgende mogelijkheden:
Salvus
Salvus kluizen worden volgens de meest geavanceerde technieken gefabriceerd en zijn, waar nodig, gecertificeerd door de toonaangevende Duitse certificeringsinstantie ECB-S (European Certification Boards Security). Salvus produceert en distribueert een breed assortiment aan kluizen die op elk veiligheidsvraagstuk een antwoord bieden en garant staan voor een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Een Salvus kluis biedt uw waardevolle spullen en documenten de juiste, professionele bescherming tegen brand en/of inbraak.